• Wrocław

    Zabiegi na ciało

Masaż klasyczny częściowy (kręgosłupa) i całościowy

Pozytywnie wpływa na ciało i duszę. Przede wszystkim zmniejsza napięcie całego ciała i rozluźnia nas. Poprawia funkcjonowanie mięśni i stawów. Prawidłowy masaż przyspiesza przemianę materii, dobrze działa na układ krążenia, nie pozwala na odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wpływa korzystnie na naszą psychikę, odprężając nas i uwalniając od lęków i stresu.

Masaż relaksacyjny

Masaż całego ciała bazujący na technikach masażu klasycznego, którego zadaniem jest maksymalne rozluźnienie napiętych mięśni, rozładowanie skumulowanych napięć wynikających ze stresu dnia codziennego, czyli w efekcie relaks i odprężenie organizmu.

Masaż bańką chińską

Jest zabiegiem ujędrniającym, wspomagającym walkę z cellulitem i poprawiającym funkcjonowanie układu immunologicznego. W masażu wykorzystuje się podciśnienie wytwarzane przez bańkę chińską. Dzięki sile podciśnienia uzyskujemy odpowiednie przekrwienie, następuje rozprowadzenie limfy, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza i elastyczniejsza.

Masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami to wykorzystanie tradycyjnych technik masażu z zastosowaniem gorących kamieni. Jest to masaż holistyczny, mający wpływ na ciało i ducha, nazywany także masażem uzdrawiającym. Wykazując działanie fizjoterapeutyczne, uzupełnia kompleksowo terapię, przywracając sprawność uszkodzonym narządom. Masaż ten przyspiesza procesy wypoczynkowe, zwiększając zdolność wysiłkową organizmu. Działa kojąco na wszelkiego rodzaju bóle mięśniowe i napięcia wynikające ze stresu.


Masaż antycellulitowy

Jest to połączenie masażu klasycznego z masażem wykonywanym bańką chińską. Masaż antycellulitowy to masaż oparty na ruchach głęboko rozcierających, uderzeniach i oklepywaniach robionych w seriach. Każda seria jest przeplatana ruchami głaskającymi dla lepszego przepływu już rozbitej tkanki tłuszczowej oraz masażem bańką chińską, powodując rozbijanie pęcherzyków cellulitu, tzw. „skórkę pomarańczy”. Zabieg ten można także stosować w celu oczyszczenia organizmu z toksyn i wzmocnienia odporności. Podczas zabiegu dochodzi do wyraźnego przekrwienia tkanek, a co za tym idzie, do lepszego odżywienia i dotlenienia komórek. Zabieg wykonywany jest na pośladkach, udach i brzuchu. Jest to połączenie masażu klasycznego z masażem wykonywanym bańką chińską.


Masaż leczniczy

Masaż leczniczy stosowany jest, jako środek łagodzący objawy bólowe. Dodatkowo stymuluje procesy regeneracyjne. Terapeuta w określony sposób, z odpowiednią siłą, i w odpowiednim tempie, wykonuje szereg ruchów koncentrując się na miejscach powodujących najwięcej dolegliwości bólowych.


Masaż sportowy

Masaż sportowy przeznaczony jest dla osób uprawiających sport na poziomie zarówno zawodowym, amatorskim, jak i rekreacyjnym. W swoich technikach podobny jest do klasycznego masażu leczniczego. Wykonywany jest zdecydowanie silniej i energiczniej. Celem masażu sportowego, jest jak najszybsze przygotowanie do ekstremalnego wysiłku sportowego, osiągniecie maksymalnych wyników sportowych, jak i usuniecie dużego zmęczenia organizmu po wysiłku fizycznym.

  • Wrocław

    Zabiegi na twarz

Mikrodermobrazja diamentowa

Jest to mechaniczne złuszczanie naskórka odbywające się za pomocą specjalistycznego urządzenia, w którym głowica diamentowa ściera w sposób kontrolowany kolejne warstwy naskórka, a następnie zasysa go. Proces ten wpływa także na tworzenie się nowych, prawidłowo funkcjonujących komórek w warstwie podstawnej naskórka, a więc odnawianie zachodzi nie tylko na powierzchni skóry, ale także w jej głębszych warstwach. Jest to całkowicie bezbolesny zabieg polecany dla każdego typu skóry, niezależnie od wieku, a w szczególności dla skóry suchej, zwiotczałej, niedotlenionej, z bliznami, przebarwieniami oraz zanieczyszczonej z zaskórnikami, otwartymi porami, grudkami, nadmiernym łojotokiem. Zabieg ten doskonale nadaje się również dla osób z problemami naczyniowymi oraz jako kuracja anty age. Stanowi także nowoczesną alternatywę oczyszczania skóry, która staje się gładka, nawilżona, elastyczna, nabiera równomiernego kolorytu, a jej napięcie zwiększa się poprzez stymulację produkcji kolagenu i odnowę komórkową, spłyceniu ulegają drobne zmarszczki i bruzdy.

Peeling kawitacyjny

Jest to mechaniczne złuszczanie naskórka odbywające się za pomocą specjalistycznego urządzenia, w którym głowica diamentowa ściera w sposób kontrolowany kolejne warstwy naskórka, a następnie zasysa go. Proces ten wpływa także na tworzenie się nowych, prawidłowo funkcjonujących komórek w warstwie podstawnej naskórka, a więc odnawianie zachodzi nie tylko na powierzchni skóry, ale także w jej głębszych warstwach. Jest to całkowicie bezbolesny zabieg polecany dla każdego typu skóry, niezależnie od wieku, a w szczególności dla skóry suchej, zwiotczałej, niedotlenionej, z bliznami, przebarwieniami oraz zanieczyszczonej z zaskórnikami, otwartymi porami, grudkami, nadmiernym łojotokiem. Zabieg ten doskonale nadaje się również dla osób z problemami naczyniowymi oraz jako kuracja anty age. Stanowi także owoczesną alternatywę oczyszczania skóry, która staje się gładka, nawilżona, elastyczna, nabiera równomiernego kolorytu, a jej napięcie zwiększa się poprzez stymulację produkcji kolagenu i odnowę komórkową, spłyceniu ulegają drobne zmarszczki i bruzdy.

  • Wrocław

    Eventy / Imprezy firmowe

Zapraszamy osoby oraz firmy organizujące eventy, konferencje i szkolenia, którym z naszą pomocą zapewnimy wyjątkowy czas.

Będą one wyróżniać się na tle innych wydarzeń. Masaże wykonują dyplomowane fizjoterapeutki – masażystki. Gwarantujemy najwyższą jakość, zarówno pod względem wykonania zabiegów, jak i jej organizacji. Cennik i warunki ustalane są indywidualnie w zależności od doboru zabiegów, ilości stanowisk do masażu oraz ilości godzin wynajmu. Zapraszamy do kontaktu. Prosimy o określenie zapotrzebowania – przygotujemy szczegółową ofertę!

Realizowanie wizyt po wcześniejszej rejestracji telefonicznej